Murzasichle

Murzasichle pensjonaty, ośrodki,  domki to całoroczny obiekty turystyczne  położony w pięknej i malowniczej wsi , znajdującej się nieopodal Białki i Bukowiny Tatrzańskiej. Miejscowość ta położona jest w cichym zakątku u podnóża Tatr, co gwarantuje wspaniały wypoczynek i widok zapierający dech w piersiach. Niemal każdy pokój posiada balkon, z którego rozpościera się przepiękna i malownicza panorama Tatr od wschodu, aż po sam zachód.

Murzasichle położone w północnej części miejscowości, która graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Mamy wyjątkowo dogodne połączenie drogowe z Zakopanem i Bukowiną Tatrzańską, a także Słowacją poprzez przejście graniczne na Łysej Polanie.

Cisza i spokój, ale wszędzie blisko

Noclegi w Murzasichlu położone jest na wysokości 1000 m n.p.m. blisko od Zakopanego. Stąd rozciąga się wspaniała panorama Tatr Polskich i Słowackich. Znajdują się tu wyciągi narciarskiee. Najważniejszym atutem miejscowości Murzasichla jest spokój, cisza, czyste środowisko. Lasy bogate w owoce runa i wspaniały mikroklimat. Noclegi Murzasichle to  znakomite miejsce do spędzenia urlopu oraz
zorganizowania pobytu dla grupy czy okolicznościowej imprezy.

Murzasichle pokoje gościnne, kwatery, willa, domki, ośrodki położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Bliskość górskich szlaków, stoków narciarskich, basenów i wielu innych atrakcji sprawia, że warto nas odwiedzić o każdej porze roku.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się widokowe trasy spacerowe, oraz malownicze górskie szlaki

W niedalekiej Odległości znajdują sie :
– Rusin-ski na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej
– Kotelnica Białczańska
– stacja Małe Ciche
– stacja Jurgów
– stacja Czarna Góra

Pobyt w Murzasichlu  to:
wypoczynek w spokojnej, relaksującej atmosferze;
możliwość obcowania z kulturą regionu;
wspaniała rozrywka

OBiekty turystyczne zapewniaja  dostęp do bezprzewodowego Internetu, parkingu, przechowalni sprzętu sportowego, a także kącika i placu zabaw dla dzieci.
Oferuje wypoczynek w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Obiekty  łączą sielankową atmosferę górskiego zacisza
ze wszystkimi wygodami nowoczesnego kurortu.

Murzasichle noclegi z wyżywieniem posiłki przygotowywane są domowymi sposobami z naturalnych składników. Oferuje Państwu również szeroki wachlarz dań regionalnych.